O nas

Przyroda

Pobierowo znane jest z pięknego klifowego krajobrazu wysoczyzny rewalskiej, szerokich, piaszczystych plażo łagodnie schodzących do linii brzegowej Bałtyku. 

Pas wysokich wydm górujących nad szerokimi plażami porasta bór sosnowy. Spełniając najwyższe europejskie normy ekologiczne, Pobierowo, jako pierwsza miejscowość w gminie Rewal otrzymało certyfikat prestiżowego międzynarodowego programu fundacji na rzecz edukacji ekologicznej FEE Błękitna Flaga. 

Atrakcje turystyczne

W Pobierowie i okolicy  znajdziesz moc atrakcji dla siebie i rodziny. 

Najpopularniejsze to: ruiny i taras widokowy w Trzęsaczu (ok 3 km), Magiczny domek, Dom letniskowy Ewy Braun, Oceanarium, Papugarnia, kino 7 D, wycieczki quadem, centrum gier i zabaw Oko iluzji.

W okolicy Pobierowa są dwa szlaki rowerowe – szlak nadmorski błękitny, który prowadzi przez całe polskie wybrzeże oraz szlak nadmorski niebieski, który drugi zaczyna się w Niechorzu i biegnie przez Pobierowo do Dreżewa.

Łącznie to dystans około 22 km (w dwie strony)

Orange Sun

Ośrodek Orange Sun jest położony w idealnym miejscu. Cichym spokojnym, w środku lasu, niedaleko plaży, morza i centrum. To znakomita strefa na wyciszenia, relaksu, zabawy i sportu czemu służą plac zabaw dla dzieci, profesjonalny kort tenisowy, dwa podgrzewane baseny, tarasy, ogródki, meble ogrodowe, dużo zieleni. 

Dzięki niskiej zabudowie można wygrzewać się w słońcu o każdej porze dnia i w prywatnej przestrzeni. Szum lasu, śpiew ptaków, morska bryza oraz najpiękniejsze wschody i zachody słońca to gwarancja dobrego, pozytywnego wypoczynku i humoru.

 Zapraszamy 🙂

Nasza historia

Orange Sun stworzyliśmy z potrzeby serca. To tu, na plaży ujrzeliśmy najpiękniejszy na świecie, mieniący się złotem i pomarańczem zachód słońca. Kochamy morze, spokój i ciszę ale czasem tęsknimy za cywilizacją. To miejsce spełnia wszystkie nasze oczekiwania, potrzeby. Ośrodek jest całoroczny co daje nam możliwość przyglądania się zmianom pór roku z innej, przepięknej perspektywy. Czujemy, że i Wam się spodoba na dobre, bo dobra tu krąży energia <3 

Zapraszamy serdecznie!

Agnieszka, Patrycja, Sławek Wolszon